Zaskocz kobietę i wyślij jej kwiaty bez powodu

Wielu mężczyzn uważa, że kupowanie kwiatów kobietom, nie mówiąc już o ich wysyłaniu, to strata czasu i pieniędzy. Ich zdaniem kobietom do niczego nie jest to potrzebne, a w dodatku kwiaty przecież więdną i wkrótce tak, czy inaczej wylądują w koszu. Lepiej kupić prezent praktyczny, na przykład żelazko, albo kuchenny mikser. Jeśli jesteś jednym z tych mężczyzn usiądź i przemyśl temat jeszcze raz.

My, kobiety uwielbiamy dostawać kwiaty, szczególnie kiedy trafiają one do nas za pośrednictwem poczty kwiatowej. Jeśli uważasz, że otrzymanie bukietu nie sprawi wielkiej radości twojej zonie – spróbuj. Wyślij kwiaty bez powodu, zaskocz ja swoja hojnością, a po powrocie do domu zobaczysz jaki efekt uzyskałeś. Kobieta, która dostaje kwiaty od swojego partnera zaczyna natychmiast planować sposób w jaki może mu się odwdzięczyć za jego zainteresowanie, okazane uczucie i uwagę. Dlatego wysyłając kwiaty swej damie możesz liczyć po powrocie na gorące powitanie, piękny uśmiech, pyszną kolację i kto wie co jeszcze. Satysfakcja gwarantowana.

Nie jesteś przekonany? Pomyśl, kobiety łączy z kwiatami jakaś dziwna zależność. Chcą być do nich porównywane, otaczać się nimi, lubią gdy partner je obsypuje kwiatami. Dlaczego nie możesz tego zrobić dla twojej kobiety, skoro sprawia jej to taką radość? Wyślij kwiaty, tak jak byś ją zabrał do kina, czy do teatru, to dla nas podobna przyjemność i zbliżone doznania, a w dodatku w ten sposób okazujesz swoje uczucia, na których twojej partnerce z pewnością zależy najbardziej. Wiem – jako mężczyzna nie specjalnie lubisz mówić „kocham”, prędzej powiesz „ja ciebie też”. Prawda? A wysyłając bukiet możesz powiedzieć „kocham” bez słów, używając języka kwiatów i ich symboliki. W ten sposób powiesz nawet więcej, niż mógłbyś powiedzieć słowami.

Natomiast kupując prezent praktyczny wybierz raczej osobisty upominek, a nie sprzęt gospodarstwa domowego. Możesz bowiem sprawić wrażenie, że uważasz swoją kobietę za domowego wyrobnika, którego miejsce jest w kuchni. Takiego efektu na pewno nie uzyskasz bezpiecznym prezentem, jakim są kwiaty. Dlatego kiedy zastanawiasz się nad prezentem, jaki podarujesz z konkretnej okazji, i bierzesz pod uwagę kwestie finansowe, pamiętaj, że cokolwiek byś nie wybrał, ryzykujesz, że nie trafisz w gust partnerki. Natomiast wysyłając kwiaty masz pewność, że prezent będzie trafiony i przyniesie obdarowanej kobiecie wiele radości.

Posted on środa, Styczeń 13th, 2010 at 13:56 and is filed under Kwiaciarnia Internetowa. You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed. You can leave a response, or trackback from your own site.

Leave a Reply